Workflex Plus Nedir? Kimler Bu Ek Faydalardan Yararlanabilir?

(Türkiye’de ilk kez uygulanan) WF+ ile artık bağımsız uzman modelinde çalışanlar, bağımsız danışmanlar, eğitmenler, yazılımcılar, dijital pazarlama uzmanları, çevik proje yöneticileri… ve daha niceleri bağımsız çalışanlar için diledikleri alanlarda ek faydaları dert etmiyor. Siz de bu ek faydalardan yararlanarak eşsiz fırsatları kaçırmak istemiyorsanız hemen kayıt olun!

Screenshot Screenshot

WF+ Avantajlarını Keşfet

Howden İş birliği

Workflex’e kayıtlı bağımsız uzmanlarımıza sağlık getirdik!

Türkiye’de ilk ve tek olan Workflex işbirliği sayesinde artık size uygun en avantajlı özel grup sağlık sigortasını* yaptırabileceksiniz! 

%70’e varan prim indirimine sahip olabilirsiniz. 

İhtiyacınıza göre belirleyebileceğiniz 3 ayrı plandan size, eşinize ve hatta çocuklarınıza en uygun olanları tercih etme imkanı ile özel sağlık sigortasına sahip olabilir ve kredi kartına 9 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. 

*Grup sağlık sigortası için minimum kişi sayısı 50’dir.

Eş ve çocuğunuzun aynı planda olma ve sizden üst planı tercih etmeme şartı bulunmamaktadır.

Howden İş birliği

Workinton’da Özel Olarak Tasarlanmış Bir Ortamda Çalışın!

İyi Çalışanlar Ülkesi Workinton’un co-working alanlarında, daha iyi odaklanıp verimli çalışabilmek için ilk kullanımınızda 2 gün ücretsiz!

Verimli bir şekilde çalışmanın yanı sıra keyifle dinlenebileceğiniz aynı zamanda çeşitli sektörlerden profesyoneller ile networking de yapabileceğiniz bu ortamlarda, siz işlerinize odaklanabilesiniz diye, gereken her detay düşünüldü! Workflex’e kayıt olanlara özel olarak tanımlanan bu ayrıcalıktan, Workinton ofislerinde %10 indirimden faydalanabilirsiniz!

Workinton’da Özel Olarak Tasarlanmış Bir Ortamda Çalışın!

İşinize Özel Finans Platformu

Bağımsız profesyonellere herhangi bir fiziksel sınırlama olmaksızın istedikleri yerde online olarak şirket kurma ve iş yapma fırsatı sunuyoruz. Finansal süreç yönetimi ve işini büyütmek için ihtiyaç duyulabilecek tüm işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Workflex
Workflex Plus avantajlarından faydalanmak için sisteme kayıt olmanız yeterli. Henüz olmadıysanız hemen şimdi yıl sonuna kadar ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.